Moja firma

Moja firma

Firma Morato Design to moje dzieło. Przestrzeń, która daje możliwość do projektowania przestrzeni innym. Siedziba mojej firmy znajduje się w wielkopolskim Lesznie, ale jestem otwarta na zlecenia z całej Polski. W swoim portfolio mam wiele projektów – wgląd do kilku z nich znajdziesz TUTAJ. Za nimi kryją się uśmiechnięte twarze zadowolonych inwestorów, do których możesz dołączyć także Ty.

Wciąż się rozwijam. Uczestniczę w szkoleniach i kursach. Staram się jak najczęściej brać czynny udział w krajowych targach dotyczących projektowania, materiałoznawstwa oraz nowoczesnych rozwiązań. Moje doświadczenie nauczyło mnie wypracować otwarte podejście do nowego projektu. Jestem elastyczna – potrafię wczuć się w potrzeby inwestorów, zrozumieć je i przekuć w jakość. Choć kocham różnorodność współczesnej sztuki, nie działam w zamknięciu określonych stylów. Najważniejszym bowiem stylem, któremu podczas pracy jestem wierna, jest styl inwestora, klienta – osoby, której przestrzeń na nowo organizuje. Twój styl.

Na podstawie otrzymanych sugestii tworzę Wizję Twojego Wnętrza. Jest to hasło, które stanowi lejtmotyw mojej firmy. Rzeczona Wizja, którą roztoczę i skrupulatnie rozplanuję, ma być przede wszystkim odbiciem Twoich potrzeb, Twojego wnętrza. Tak, by stało się ono najlepszym wnętrzem do życia.

Strona używa plików cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. X