Moja wizja, to Wizja Twojego Wnętrza

Moja wizja, to Wizja Twojego Wnętrza

Przestrzeń odgrywa niebagatelne znaczenie dla nas, naszych emocji, naszego samopoczucia. To, jak wygląda miejsce, w którym żyjemy, jaki porządek w nim panuje, na jakim projekcie jest ono oparte, przekłada się na jakość naszego życia.

Wiele mówi się dziś o tym, że jesteśmy tym co jemy i jak oddychamy, zwracając uwagę na kwestię zdrowego żywienia i relacji z naturą. Idźmy jednak o krok dalej. Całą definicję korzystnego stylu życia można rozwinąć o kwestię wnętrza i pomieszczenia, w którym żyjemy. Jeśli elementy tego otoczenia odzwierciedlają nieład, możemy być pewni, że prędzej czy później ten nieład przeleje się także do naszego życia.

Zadaniem projektantów wnętrz, moim zadaniem, jest odpowiednie rozplanowanie otoczenia. Wsłuchując się w Twoje wnętrze, z empatią i wyczuciem, zaprojektuje wnętrze bliskiej Ci przestrzeni. Dobry projekt wytycza zasady, które mają zapanować w nowej przestrzeni. Porządkuje, harmonizuje, kierunkuje. Jest niczym szkic dla obrazu, na którym już wkrótce, pędzlem malarza, zadzieje się magia. Jest też jak jego rama, ponieważ nadaje skończonemu dziełu dodatkowego znaczenia.

Być może to właśnie wnętrze Twojego domu, miejsca pracy lub rewitalizowanego lokum, będzie tym, którego projekt pochłonie mnie bez reszty. Liczę na to. Jestem przekonania, że gdy zaprojektuje Twoją nową przestrzeń, istnieje duża szansa, że poczujesz się w niej tak dobrze, że nieprędko będziesz chciał ją opuścić...

Strona używa plików cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. X