O mnie

O mnie

Mam na imię Monika i kocham projektować. Moje drugie imię to "wyzwanie", ponieważ bardzo lubię, gdy w życiu dzieje się coś nowego. Właśnie dlatego postanowiłam zawodowo zająć się projektowaniem wnętrz. Daje mi to możliwość do przekucia mojej artystycznej pasji i przestrzennej wyobraźni w coś, co uszczęśliwia innych. Czerpiąc radość z tworzenia, oddaję radość w zamian.

Jeśli tylko chcesz, wspólnie wypracujemy Wizję Twojego Wnętrza

Moja droga jako projektantki wnętrz nie była typowa. To raczej opowieść z zaskakującym zwrotem akcji. W pewnym momencie natrafiłam na zlecenie, które okazało się dla mnie życiowym przełomem, a jego realizacja dała mi wiele pewności siebie. Moja praca przysłużyła się wówczas do wprowadzenia ładu przestrzennego dobrze rokującej firmie. Dalej nastąpił efekt domina ¬- jeden projekt zapoczątkował kolejny. Jestem jednak pewna, że nie ma w tym przypadku. Tworzenie, udoskonalanie, projektowanie - to moja specjalność od dawna.

Jako dziecko często szukałam sposobu na własną wypowiedź. Odnajdywałam ją w geometrii, kształtach, kolorach, architekturze. Lubiłam zmiany, zwłaszcza, gdy sama byłam ich autorką. Moja ciekawość przestrzeni owocowała nowymi pomysłami na wystrój pokoju. Jestem wdzięczna rodzicom, że z taką wyrozumiałością akceptowali moje artystyczne wizje. Dziś wiem, że już wtedy zaczęła się moja praktyka projektanta, choć jeszcze o tym nie wiedziałam.

Jako silna, kobieca jednostka, cenię sobie przede wszystkim sprawczość, szczerość i elastyczność. To wartości, na których buduje moją relację ze światem. Cechy te przekładam też na moje projekty. Zależy mi na wspólnym wypracowaniu najlepszych rozwiązań i dążenie do wyznaczonego celu. Jestem zwolenniczką praktycznych, funkcjonalnych rozwiązań, ceniąc sobie także usprawnienia nowoczesności. Jako że moim priorytetem jest zadowolenie przede wszystkim Ciebie - inwestora i klienta - wszystko co tworzę, tworzę w oparciu o głos płynący z Twojego serca.

Strona używa plików cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. X